Pénzügyi-könyvelési asszisztens/adminisztrátor

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Pénzügy, könyvelés

May 6

Pénzügyi adminisztrátor/asszisztens (könyvelés és pénzügyi támogatás fókusszal) - XI.kerület

Közel 20 fős könyvelőirodánkhoz keressük csapatunk lelkes, új tagját!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Bankok, számlák kezelése
  • Iratok rendezése, kezelése (online és offline)
  • Ügyfeleink, partnereink támogatása pénzügyi vonalon
  • A könyvelők munkájának támogatása eseti jelleggel
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás, egyeztetés

Amit kínálni tudunk:

  • 08:00-16:30-ig tartó munkaidő
  • Korrekt, bejelentett fizetés
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Jó hangulatú vezetés és jó hangulatú csapat
  • Tanulási és fejlődési lehetőség a pénzügy/könyvelés területén
  • Igényes 11.kerületi irodai légkört

Ez egy kiváló lehetőség asszisztenseknek, adminisztrátoroknak, pályakezdő pénzügyeseknek, vagy olyanoknak, akik könyveléssel szeretnének hosszútávon foglalkozni, de még nem rendelkeznek tapasztalattal!

Jelentkezni és érdeklődni a 01681@hr.jobmarketing.hu e-mail címen lehet!

Jelentkezni fényképes életrajzzal lehet, a tárgy mezőbe pedig kérlek írjátok bele a pozíció nevét is!