Adminisztrátor/ Vevőszolgálati referens - Budapest

Alpha-vet Kft

1144 Budapest Remény u. 42/a

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

May 9

Vevőszolgálati referens

A Szerethető munkahely, a K&H Felelős foglalkoztató és a Családbarát munkahely díjas Alpha-Vet Kft. budapesti csapatába új kollégát keres adminisztrátor/vevőszolgálati referens pozícióba! Csatlakozz Magyarország egyik piacvezető állateledel és állatgyógyszer forgalmazó vállalatához, ahol folyamatos fejlődésnek, innovációnak, érdekes vállalati programoknak lehetsz részese és családias légkörben dolgozhatsz! Nálunk nem csak munka vár, hanem tanulási lehetőség, fejlődés, folyamatos megújulás és motiváció!

Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

  • raktári adminisztrációs munka: kimenő áru számlázása, bejövő áru bevételezése, posta- és GLS program kezelése
  • kapcsolattartás a többi telephellyel
  • e-mail-ek, telefonok kezelése
  • rendelésfelvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

Jelentkezz még ma, ha ezek illenek rád, mert akkor a csapatunkban van a helyed:

  • szeretsz beszélgetni, otthon is azon kapod magad, hogy órák óta telefonálsz, jó a kommunikációs képességed
  • jól kezeled a számítógépet, gyorsan gépelsz és messziről kiszúrod a hibákat, és addig nem nyugszol, míg ki nem javítottad, tehát precíz vagy
  • van tapasztalatod az ügyfelekkel való kapcsolattartás terén, esetleg van tapasztalatod telefonos vevőszolgálat, ügyfélkezelés, diszpécser tevékenység terén

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos, a járvány alatt is stabil, hosszútávon tervezhető állás, biztos fizetés,
  • kiválasztás után 2 héten belül betölthető pozíció,
  • részletes betanulási program és fejlődési lehetőség,
  • folyamatos motiváció,
  • vállalati fejlesztések és innováció.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  • Sportrendezvények
  • Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Modern konyhák
  • Modern irodák
  • Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  • Dolgozói tájékoztatás
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Várjuk bérigénnyel és fényképpel ellátott önéletrajzokat!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"