Rendszergazda

Alpha-vet Kft

8000 Székesfehérvár Homoksor 7.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

May 9

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. pályázatot hirdet rendszergazda pozíció betöltésére. Az Alpha-Vet Kft. nagy hangsúlyt fektet a dolgozók és családjaik egészségének a védelmére, a folyamatos innovációra és fejlődésre!

Munkáltatói díjaink:

Szerethető munkahely díj 2018.

K&H családi vállalatok kiválósági díj 2019.

Családbarát munkahely díj 2022.

Az AlphaVet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés!

Főbb feladatok, munkák:

•   általános rendszergazdai feladatok ellátása Székesfehérváron és a vidéki telephelyeken

•  felhasználók részére segítségnyújtás a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban

•   informatikai eszközök üzembe helyezése, üzemeltetése

•   rendszeres IT üzemeltetési és karbantartási feladatok végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Csapatunkban a helyed, ha rendelkezel az alábbiakkal:

•   hálózati ismeretek

•   hardver ismeretek

•   Windows kliens/server rendszerek átfogó ismerete

•   B kategóriás jogosítvány

•   3-4 éves szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•   Linux ismerete O365 ismeretek

Amit kínálunk:

- teljes állás, határozatlan idejű munkaviszony, jogtisztán bejelentett juttatások;

- önálló, kreatív munkakör,

- stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezet.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

- Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

- Modern munkakörnyezet

- Munkatársaink véleménye fontos számunkra

- Dolgozói tájékoztatás

- Rendszeres csapatépítési lehetőségek

- Nyaralási lehetőség

- Egészségmegőrzés

- Alapítványi segítség

- Céges családi nap

- Heti 2 nap home office lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát. hr@alpha-vet.hu

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"