Targoncavezető

Alpha-vet Kft

8000 Székesfehérvár Homoksor 7.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

May 9

Ha kihívásokra vágysz,

Ha szeretnél tiszta egészségre káros anyagoktól mentes helyen dolgozni,

Ha szeretnéd megismerni a kiskedvencek számára legfontosabb táplálékokat és felszereléseke és munkáddal szeretnéd segíteni az életüket és támogatni a gazdikat,

Ha szeretnél családias légkörben dolgozni, akkor

csatlakozz az Alpha-Vet Kft. kiskedvenc eledel és felszerelés raktárának lelkes és elhivatott csapatához.

Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, tele innovációval, fejlődéssel, kihívásokkal és mindezek mellett stabil és biztonságos vállalati háttérrel

Az AlphaVet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"

Főbb feladatok, munkák:

  • anyagmozgatás, árupakolás,
  • targoncavezetés,
  • nehéz áru mozgatása,
  • szállító járművek fel-, és lepakolása.

Munkaidő: 2 műszak heti váltásban 5:30-tól 14:00 -ig és 14:00-22:30-ig hétfőtől péntekig.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • targoncavezetői OKJ-s végzettség és jogosítvány,
  • alapfokú végzettség,
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • alapfokú számítógépes ismeretek,
  • csapatszellem.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

raktárban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • biztonságos, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • járvány alatt is stabil állás,
  • szigorú COVID védelem, munkáltatói támogatás, egészségvédelem,
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell
  • kiszámítható munkaidő, nincs éjszaka, hétvége, szabadok az ünnepnapok
  • egészségre káros anyagoktól mentes, tiszta munkakörnyezet

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

1. Sportrendezvények

2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

3. Dolgozói vásárlási kedvezmény

4. Modern konyhák

5. Modern irodák

6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra

7. Dolgozói tájékoztatás

8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek

9. Nyaralási lehetőség

10. Egészségmegőrzés

11. Alapítványi segítség

12. Céges családi nap

Jelentkezésül kérjük a fényképes önéletrajzok megküldését! hr@alpha-vet.hu

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"