Épületkarbantartó

Alpha-vet Kft

8000 Székesfehérvár Homoksor 7.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

May 9

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó családi vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres épületkarbantartó munkakörbe.

Az Alpha-Vet nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, tele innovációval, fejlődéssel, kihívásokkal és mindezek mellett stabil és biztonságos vállalati háttérrel! Az Alpha-Vet küldetése: "Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"

Főbb feladatok, munkák:

Egy hibát nehéz egyedül kijavítani. Kollégáid a segítségedre lesznek, de csak, ha ők is számíthatnak rád!

Jelentkezz még ma és légy minél előbb a csapatunk tagja!

Itt a helyed, ha profi vagy, de akkor is be tudsz illeszkedni, ha még nincs gyakorlatod, mert nálunk szakértelmet szerezhetsz!

Feladatok: ingatlanokkal kapcsolatosan előforduló karbantartás, javítások, hibaelhárítás, felújítások, anyagbeszerzés.

A munkavégzéshez céges gépjárművet biztosítunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Feltétel:

  • bármilyen szakirányú, épületkarbantartással kapcsolatos szakmunkás végzettség,
  • tapasztalat nem szükséges, pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villanyszerelői végzettség, vagy
  • Asztalos végzettség, vagy
  • Kőműves végzettség vagy
  • Egyéb szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett teljes állás, biztos fizetés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • akár azonnali kezdés.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

1. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

2. Dolgozói bankszámla vezetés

3. Modern irodák

4. Munkatársaink véleménye fontos számunkra

5. Dolgozói tájékoztatás

6. Nyaralási lehetőség

7. Egészségmegőrzés

11. Alapítványi segítség

12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

Székesfehérvári központtal, a vállalat több telephelyén.

Amennyibe hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát! hr@alpha-vet.hu

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"