Kreatív tartalomgyártó, marketinges

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Marketing, Média

May 31

Van valahol egy talpraesett, megbízható, korrekt és pörgős személyiség, aki imádja kiélni kreativitását, az ötletei csak úgy szárnyalnak a fejében és ezt nem fél meg is osztani kreatív kis csapatával. Jó meglátásai vannak a kameraszögeket, felvételeket illetően, egyszerűen mindenből a legjobbat hozza ki. Akár egy jó szöveget kell összerakni, akár a fotókat, videókat megcsinálni, egyszerűen nem tud kifogyni az ötletekből és oda van a munkájáért. NA Ő KELL NEKÜNK! Ez Te vagy? Szuper!!! Akkor ne felejts el jelentkezni hozzánk!

Hogy mi kik vagyunk?

  • Ingatlanok (jellemzően luxus ingatlanok) fotózásával, videózásával foglalkozunk. Legyen szó egy luxus apartmanról, villáról, családi házról, vagy egy brutál szép golf pályáról, mi összerakunk róla egy jó anyagot, akár eladásra szeretné partnerünk, akár csak egy kicsit népszerűbbé tenni és mögé tenni egy erős marketinget. Olykor-olykor rendezvényeken is jelen vagyunk és és a végére olyan videós anyagot vágunk össze, hogy mindenkinek tátva marad a szája! Na de elég az önfényezésből, most már el tudsz minket helyezni a térképen. Kis csapatunkba olyan kreatív munkatársat keresünk, aki ötleteivel, szervezési, tervezési és adminisztratív munkájával erősíteni tudná csapatunkat!

Fő feladatok lennének az eddig felsoroltakon túl:

  • A fotózások, videózások, felvételek támogatása teljeskörűen
  • A kreatív anyagok elkészítése (szövegek megírása, fotókkal, videókkal kapcsolatos tervezés, ötletelés)
  • Videoscriptek megírása (a fotókat, videókat nem Te fogod készíteni)
  • A kreatív koncepció megtervezése, az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Tartalomgyártás

Elvárásaink az új, szuper jelentkezőnkkel szemben:

  • 1-2 év marketing tapasztalat, azért az alapokkal tisztában kell lenni
  • KREATIVITÁS
  • Ne legyél teljesen pályakezdő! Nem várunk diplomát, egyéb képzéseket, papírokat, de 10 év szakmai tapasztalatot sem. Nálunk, ami most nagyon fontos, hogy jó személyiséggel rendelkezz, szeresd, amit csinálsz és jelents a csapatnak valódi támogatást ölteteiddel. Éppen ezért nem feltétlenül korlátoznánk le, hogy kik jelentkezhetnek, mert több féle területről érkező jelölteket is el tudunk képzelni. Viszont kérlek a jelentkezéshez írd meg nekünk, hogy miért érzed azt, hogy hatékony lennél a pozícióban, akár korábbi tapasztalataid miatt, akár személyiséged miatt.

Egyéb információk még:

  • A munkaidő hétfőtől péntekig tart 08:00-17:00 óráig
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszonyra számíthatsz

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a 01689@hr.jobmarketing.hu e-mail címen lehetséges egy fényképes önéletrajz csatolásával!

Gyere, mert már nagyon várunk téged!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz