Autószerelő Törökbálinton extrákkal

Megbízható munkatársak

Törökbálint, Pest, Hungary

Teljes munkaidő

400-500k Ft (havi)

Fizikai és segédmunka

Jun 17

Autószerelő kollégánkat keressük teljes normális azaz ritka műhelyünkbe.

Normális, munkaidő, jó kocsik gány munka nélkül, rendes ( tudástól függően négy-ötszázezer forint), hétvége nélkül, jó csapattal, nagyon jó ügyfélállománnyal. Hát ez mi? Állítólag mi vagyunk ezek. ÉS kelle na te szorgos kezed is, hogy még jobbak legyünk.

Törökbálinti autóműhelyünkbe keressük autószerelő kollégánkat, aki bővülés miatt csatlakozna hozzánk.

Feladatok:

  • autószerelés a-z

Elvárásaink eléggé átlagosak, bár a mai világban ki tudja mit jelent ez:

  • értsd az autókhoz
  • tudj szerelni
  • vállald amit megígérsz
  • ne utálj dolgozni
  • várd el a korrektséget a munkahelyedtől
  • szeresd a szép munkakörnyezetet

Még írhatnánk regényt, hogy mi mindent van, de inkább jelentkezz, és akkor elmondjuk a részleteket.

Hogyan jelentkezz?

allas@megbizhatomunkatarsak.hu