Junior HR Recruiter

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Jul 21

#junior #recruiter #sourcer

Szuper lehetőség kezdő/junior Toborzók/Recruiterek számára!

Budapesti (14.kerületi iroda) munkaerő-kölcsönző csapatunkba keressük lelkes, fiatal és talpraesett Junior Recruiter kollégánkat! Ha akár gyakornokként, akár Recruiterként, vagy Sourcerként dolgoztál már valamennyit a toborzás-kiválasztás területén, akkor Te vagy a mi emberünk!

Milyen feladatok várnak rád nálunk?

  • Röviden:
  • Van jó néhány állás, pozíció, amit be kell töltenünk és ebben a segítségedre szorulunk
  • Hosszabban:
  • Online hirdetési felületek kezelése
  • Adatbázis szűrése
  • A jelöltek megkeresése online és telefonon
  • Toborzás-kiválasztási folyamat teljes körű menedzselése szellemi pozíciókra, belső állományba
  • Vezetők és jelöltek támogatása a teljes kiválasztási folyamat során
  • Toborzási projektek folyamatos visszamérése és a kimutatások elkészítése

Mi kell ahhoz, hogy a csapatunk tagja lehess?

  • Legalább fél év toborzás és kiválasztási területen szerzett tapasztalat, akár gyakornokként is (mindent megtanítunk neked, a lényeg, hogy azért nagyjából tudd, hogy miről szól ez a terület)
  • Önálló, talpraesett, kommunikatív személyiség

Óriási előny, ha:

  • Rendelkezel HR végzettséggel, de ha nem, az sem okoz gondot, hiszen ha jó a hozzáállásod, akkor simán megtanulsz mindent

Egyéb információk:

  • A munkaidő Hétfőtől péntekig tart, de hogy 8-ra, vagy 9-re jársz azt rád bízzuk, a fő, hogy legyen meg a napi munkaidő!
  • Hetente egy napot tudsz majd home officeban dolgozni
  • Irodánk a 14.kerületben található
  • Szuper és fiatalos csapat fog körül venni és támogatni téged!

Amennyiben sikerült felkeltenünk a figyelmed/érdeklődésed, mindenképpen küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot a 01683@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz