Villanyszerelő mellé segéd

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Gyártás, termelés

Jul 21

Villanyszerelési területre SEGÉDET keresünk azonnali kezdéssel hosszú távra, BUDAPESTRE!

Nem egy gyárban, csarnokban dolgozunk, hanem címekre járunk ki villanyt szerelni. Erre keresnénk józan életű, megbízható segédet, barátságos kis csapatunkba!

Fő feladatok:

  • Kábel bekötések, kábelhúzások elvégzése
  • Alapszerelési munkák elvégzése
  • Villanyszerelési segédmunka elvégzése az utasítások alapján

Elvárások:

  • Villanyszerelési területen szerzett tapasztalat, hogy az alapokkal tisztában legyél
  • Megbízhatóság, józan életmód, precizitás
  • Jó hozzáállás, korrektség

Amit mi tudunk kínálni a munkádért cserébe:

  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidőt
  • Hétköznap napi 8 órás munkavégzést
  • NETTÓ 350.000 Forint fizetést havonta

Jelentkezz mielőbb, hogy tiéd legyen az állás! A jó lehetőségeket hamar elkapkodják! Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a következő e-mail címen 01695@hr.jobmarketing.hu!