Eladó, pénztáros Alpha Zoo üzletbe - Megapark

Alpha-vet Kft

Budapest

Teljes munkaidő

Értékesítés, kereskedelem

Jul 22

Eladó-pénztáros

 kollégákat keresünk az Alpha Zoo értékesítői csapatába!

Neked is van kiskedvenced? Szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol ez előnyt jelent?

A 100%-ban magyar tulajdonú ALPHA ZOO Kft. az ország egyik legnagyobb állateledelt és -felszerelést értékesítő áruházlánca keresi szaktanácsadó, értékesítő kollégáit, folyamatosan bővülő csapatába!

Az Alpha-Holding részeként szívvel, lélekkel végezzük a munkánkat. Erős háttérrel, szak-tanácsadással állunk vásárlóink rendelkezésére, kisállataik jól-létéért.

Főbb feladatok, munkák:

Miért érdemes csatlakozni a csapatunkhoz?

•   Mert az alapfizetésen túl teljesítmény alapú bérezésben részesülsz.

•   Mert folyamatosan bővülő egyéni jutalmakat, vásárlási kedvezményt, bankszámlanyitási lehetőséget biztosítunk a dolgozóink számára.

•   Mert ingyenes oktatásokat, fejlődési lehetőséget nyújtunk.

•   Mert többfajta karrierlehetőség áll elötted.

•   Mert támogatjuk munkába járásod, munkaruhát adunk dolgozóinknak.

•   Mert változatos és felelősségteljes feladatok várnak rád.

•   Mert együtt örülünk a sikereknek, és tanulunk kudarcainkból.

•   Mert nincs klasszikus hierarchia, egy csapat vagyunk.

•   Mert családi cégként, mi a teljes családodról is gondoskodunk, pl. önfeledt pihenéseteket vállalati nyaralóinkban tölthetitek.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mit várunk Tőled?

•   Járulj hozzá a kitűzött célok eléréséhez.

•   Fogadd a vásárlókat, mérd fel az igényeiket és segíts nekik, hogy megtalálják kiskedvencük számára a legmegfelelőbb termékeket. Törekedj a maximális vevőelégedettségre.

•   Feladataidhoz tartozik majd az áru pontos átvétele, kihelyezése, szavatossági idők nyilvántartása, az áruházi rend és tisztaság fenntartása, hisz bizonyára Te sem szeretsz rendetlen, piszkos helyen dolgozni.

•   Elvárjuk a becsületes, felelősségteljes, eredményre törekvő munkát.

•   Jó kommunikációs képességgel rendelkezz.

•   Jellemezzen a pontos, precíz munkavégzés, agilitás, terhelhetőség, megbízhatóság, önállóság, döntésképesség.

•   Keresd a feladatokat, légy rugalmas a munkaidő beosztásban.

•   Rendelkezz alapfokú számítógépes ismeretekkel.

•   Számítunk az ötleteidre, nálunk kiélheted kreativitásod.

•   Nem szeretjük a „job jumper”-eket! Igazi elkötelezett csapattagot keresünk hosszútávra, nem átutazót.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyt jelent, ha:

•   hivatásként tekintesz az értékesítői pályára és szeretnél folyamatosan tanulni, fejlődni,

•   ha szenvedélyesen szereted az állatokat, jól-létük iránt maximálisan elkötelezett vagy,

•   nem okoz gondot beszélgetni a gazdikkal,

•   van középfokú végzettséged és kereskedelmi tapasztalatod.

Amit kínálunk:

Hosszútávra tervezhetsz Velünk!

Operatív tudnivalók:

•   Kezdési időpont: akár azonnali

•   Munkavégzés jellege: teljes munkaidős kollégát keresünk

•   Munkavégzés helye: 1204 Budapest, Mártírok útja 281.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

"Az agrárium jövőjéért, állataink jóllétéért"