Toborzási csoportvezető - országos

Megbízható munkatársak

Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Aug 1

Toborzási csoportvezetőt keresünk nagy energiával és fiatalos lendülettel Magyarország egyik legerősebb munkaerő kölcsönzőjéhez!

A központunk Budapesten van (de lakhatsz bárhol az országban), azonban ebben a pozícióban Te leszel a "ninja", azaz éppen mindig oda kell menned a céges autóval, ahol szükség van rád, mert az ottani kis csapatunk elakadt a toborzásban, vagy a kiválasztásban. Akár az is lehet, hogy éppen konfliktust kell kezelni valahol, vagy megoldani, ezért Te leszel a Jokerünk! Ezért olyan talpraesett és néhány év tapasztalattal rendelkező HR-esek jelentkezését várjuk, akik nem riadnak meg az ilyen feladatoktól és bele mernek állni egy ilyen kihívást jelentő pozícióba. Egy biztos, itt mindennel fogsz találkozni és rengeteget fogsz tudni fejlődni a HR minden területén!

Penge vagy a toborzásban (főleg a fizikai munkaerő toborzásában?)? Te sem tegnap kezdted? Volt már időd kitapasztalni, hogy melyik pozihoz milyen hirdetési csatorna a leghatékonyabb? Szinte bármilyen állást be tudsz tölteni/töltetni, mert tudod, hogy mit és hol érdemes megfuttatni? Szívesen lépnél előrébb és koordinálnál akár egy kisebb toborzási csapatot is? Akkor olvass tovább!

Amik hozzád tartoznának:

  • éves toborzási stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • éves toborzási költségvetés tervezése és kezelése
  • 5-10 fős toborzói csapat irányítása, a célkitűzések elérésére irányuló projektek végrehajtása
  • toborzás-kiválasztásra vonatkozó belső folyamatok fejlesztése
  • toborzási onboarding- és képzési rendszer tovább fejlesztése
  • toborzók folyamatos fejlesztése, oktatása
  • toborzás-kiválasztáshoz kapcsolódó megoldások tesztelése és implementációja
  • az ATS rendszerben történő adminisztráció és fejlesztések felügyelete
  • piackutatások és elemzések, riportok készítése
  • rendezvényeken való részvétel, a cég képviselete
  • szoros együttműködés a társosztályokkal (projektvezetés, marketing, etc.)

Elvárásaink az új, szuper csoportvezetőnkkel szemben:

  • érettségi bizonyítvány
  • kisebb csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • kékgalléros munkavállalók toborzásában szerzett tapasztalat (legalább 2 év)
  • munkaerő-közvetítésben szerzett tapasztalat (legalább 2 év)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek – Outlook, Excel, Word
  • ATS rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • oktatásban/képzésben szerzett jártasság
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség
  • precizitás és pontosság

Óriási előnyt jelent, ha ezekkel is rendelkezel:

  • hasonló vagy azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben felkeltette a figyelmed a pozíció és kipróbálnád magad, hogy mekkora sikereket tudsz elérni csoportvezetőként, akkor küldd el jelentkezésed nekünk a 01688@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

És ha még mindig olvasod a hirdetésünk, akkor biztosan téged keresünk!

Ha jelentkezel:

  • Felvesszük veled a kapcsolatot telefonon és egyeztetünk egy online interjút, csak hogy megnézzük, hogy kölcsönös-e a kémia
  • Ha minden jól megy, akkor a következő alkalom már a személyes találkozó lesz Zuglói irodánkban
  • Ha itt is minden jól megy, akkor pedig már csak meg kell állapodnunk! Ugye milyen egyszerű?

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz