HR asszisztens

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Aug 2

Szívügyed a HR? Nem okoz nehézséget pontosan és precízen dolgozni? Egyszerűen szúrja a szemed, ha valami nem úgy van, ahogy alapvetően lennie kellene? Még némi tapasztalatod is van munkaügyi területen?

Akkor mi pont téged keresünk! Csatlakozz Magyarország piacvezető munkaerő-kölcsönzőjéhez (Budapest - 14.kerület)!

Szükségünk van csapatunkba egy olyan lelkes, precíz személyiségre, aki segíteni tud nekünk a szerződések kezelésében, a bérszámfejtés előkészítésében és a munkaügyi feladatok ellátásában.

A feladatok, amikre nálunk számíthatsz:

  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztráció és a munkaügyi adminisztráció elvégzése (természetesen segítünk)
  • Munkavállalók beléptetése, kiléptetése, szerződések elkészítése és változások adminisztratív nyomon követése
  • Szabadság nyilvántartó rendszer kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, társterületekkel

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

  • Szereztél már min. fél év tapasztalatot hasonló feladatkörben (munkaügyi területen, vagy készítettél/kezeltél már munkaszerződéseket)
  • Naprakész munkaügyi ismeretekkel rendelkezel
  • Precíz, pontos vagy és azonnal kiszúrod a hibákat a rendszerben
  • Önálló személyiség vagy, aki a betanítást követően nem fog elveszni
  • Szívesen kommunikálsz a munkatársakkal, örömmel segítesz nekik a kérdéseik megválaszolásában

Amit kínálunk:

  • Betekintést nyerhetsz a HR minden területébe - megtanítunk mindenre
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapat vagyunk
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Változatos, dinamikus, pörgős feladatok várnak Rád
  • Hibrid munkavégzés (lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Szakmai képzések, egyéni fejlesztések, workshopok és csapatépítők
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)

Amennyiben sikerült felkeltenünk az érdeklődésed mindenképpen küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot, mert mi már nagyon várunk téged!

Ha jelentkezel:

  • Mi 72 órán belül felvesszük veled a kapcsolatot és már szervezzük is az első interjút veled!

Jelentkezni úgy tudsz, ha elküldöd a fényképes önéletrajzod a 01704@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz