Toborzási üzletágvezető

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Aug 2

Budapesti, vagy Miskolci fókusszal keressük Toborzási üzletágvezetőnket munkaerő-kölcsönzési és munkaerő-közvetítési területre!

Fő feladatok:

  • A toborzási üzletág megtervezése, felállítása
  • A csapat kialakítása, koordinálása, vezetése
  • Stratégiai irányok felállítása, a megvalósulás mérése
  • Az üzletág operatív és stratégiai irányítása
  • Riportálás a felsővezetés/menedzsment felé
  • A toborzási controlling vezetése
  • A kék galléros közvetítés összefogása és irányítása

Elvárások:

  • Releváns vezetői szakmai tapasztalat kölcsönzési és/vagy közvetítési területen (nem fél év)
  • Ideálisan irányított már toborzási, kiválasztási csapatot, óriási előny, ha a stratégia megalkotásában is vett már részt
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat a toborzás-kiválasztás területén
  • A toborzási csatornák, toborzási technikák, trükkök és a kiválasztási folyamat magabiztos szakmai ismerete
  • A jelenlegi magyar munkaerőpiaci helyzet naprakész ismerete és az ahhoz szükséges alkalmazkodási készség
  • Óriási előny lenne üzletágvezetési tapasztalat HR területen
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Magabiztos vezetői attitűd, asszertivitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálni tudunk:

  • Teljes körű döntési jogkör az üzletágat illetően
  • Lendületes vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes juttatási csomag (erős alapbér + teljesítményalapú bónuszrendszer)
  • Céges autó

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és további kérdése lenne, vagy szeretne jelentkezni, akkor várjuk fényképes önéletrajzát a 01706@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz