Game/Level Designer

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

IT, fejlesztés, programozás

Aug 2

Nemzetközi szinten elismert VR (virtuális valóság) játékfejlesztő stúdió keresi legújabb csapattagját, GAME/LEVEL DESIGNER pozícióba!

Mindig is a játékfejlesztésben képzelted el magad, egy jó hangulatú csapat tagjaként? Egyszerűen imádod, ha az a munka, amit belefektetsz, másnak a szórakozását jelenti? Akkor olvass tovább!

Pozíció: Game/Level Designer

FŐBB FELADATOK:

  • Pályák tervezése, elkészítése
  • Level design, combat design
  • Játék elemeinek finomhangolása, játékélmény fejlesztése
  • Játék működésének, a játékrendszer egyes elemeinek továbbfejlesztése a csapat többi tagjával együttműködve

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Játékok és a játékfejlesztés iránti szenvedély
  • Megbízható, precíz, igényes munkavégzés
  • Erős tanulási, fejlődési motiváció
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmas hozzáállás és proaktív attitűd
  • Kitűnő problémamegoldó képesség

A JELENTKEZÉSNÉL ELŐNYT JELENT (de nem feltétel):

  • Unreal Engine tapasztalat
  • VR fejlesztés és játékok ismerete
  • Ha kedveled az FPS játékokat, esetleg fejlesztésben is részt vettél
  • Excel/Google Sheets/Jira magasabb szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Céges VR eszköz (Oculus Quest 2)
  • Világszínvonalú VR játékok fejlesztésében való tevékeny részvételi lehetőség
  • Versenyképes bérezés, hosszútávú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő, otthoni munkavégzés támogatása
  • Fiatalos munkakörnyezet és munkahelyi légkör

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz formájában várjuk a 01708@hr.jobmarketing.hu e-mail címre és mi már vesszük is fel veled a kapcsolatot.

Gyere és fejlesszünk együtt tovább!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz