takarító

Közép- Pesti Tankerületi Központ

Budapest, XIV. kerület , Újváros park 2.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Aug 5

Takarító

A budapesti XIV.Móra Ferenc Általános Iskola (XIV. ker. Újváros park.2.) 4 órás takarító munkakörbe keres kollégát, határozatlan,és határozott időre, 2022. augusztus 22-től.

Feladatok: iskolai tantermek, vizesblokkok, folyosó és rendszeres napi takarítása.

Elvárások:

·        önálló, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés,

·        alaposság,

·        rugalmasság,

·        együttműködési képesség.

Munkaidő: hétfő-péntek 17:00 órától 21:00 óráig, kizárólag csak délutáni műszakban.

Bérezés: végzettség szerinti garantált bérminimum

Benyújtandó iratok, igazolások:

·        fényképes önéletrajz,

·        iskolai végzettséget, esetleges szakképzettséget tanúsító okiratok másolata,

·        három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezni: allashirdetesek@kptk.hu e-mail címen

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz