gondnok

Közép- Pesti Tankerületi Központ

Budapest, XIV. kerület, Kántorné sétány 1-5.

Teljes munkaidő

Fizikai és segédmunka

Aug 5

A budapesti Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium (XIV. ker. Kántorné sétány 1-5.) GONDNOK munkakörbe keres munkatársat, határozatlan időre 2022. augusztus 22-től.

Feladatok: az intézmény működtetési és üzemeltetési feladatainak elvégzése, az épület tisztán tartása, berendezéseinek biztonságos, előírások szerinti működtetése, rendszeres ellenőrzése, azonnali beavatkozást igénylő munkákra vonatkozó intézkedés megtétele. Aktív részvétel az iskolai rendezvények lebonyolításában, valamint az iskola teljes területének vagyonvédelmi szempontú napi felügyelete.

Elvárások:

·        középfokú iskolai végzettség,

·        önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés,

·        alaposság,

·        jó kommunikációs készség,

·        együttműködési képesség.

Munkaidő: hétfő-péntek 7:00 órától 15:00 óráig

Bérezés: végzettség szerinti garantált bérminimum

Benyújtandó iratok, igazolások:

·        fényképes önéletrajz,

·        iskolai végzettséget, szakképzettséget tanúsító okiratok másolata,

·        három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Jelentkezni: az allashirdetesek@kptk.hu e-mail címen.

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz