Könyvelő zuglói irodánkba

Megbízható munkatársak

Budapest, 14 kerület, Hungary

Teljes munkaidő

Mar 28

This job is no longer accepting applications.

JOBBAT KERESEL, ÚJAT KERESEL? VÍRUSÁLLÓ MUNKAHELYET KERESEL? GYERE HOZZÁNK KÖNYVELNI. MI SZERETNÉNK ELÉGEDETTÉ TENNI EGY CSALÁDBARÁT, VERSENYKÉPES, RUGALMAS, ÉS TÁMOGATÓ ÁLLÁSSAL! KIK VAGYUNK?

Mi vagyunk az Opticont könyvelő iroda. Szeretjük az Excel-t, a biztonságot és stabilitást. Aki velünk dolgozik, egy szuper könyvelői rendszert fog tudni használni. Nálunk nincs kicsi piros kockásfüzet, sem old meg valahogy, hozzáállás.

Mindent együtt csapatban végzünk, tiszteljük és megbecsüljük azokat, akik dolgozni akarnak és teljesíteni.

Ha te is ilyen vagy, akkor gyere hozzánk.

Tőlünk egy klassz helyet kapsz, jó hangulatot, és ha csörögnek az oviból, hogy beteg a gyerek, vagy ajándékot kell venned az utolsó percben, nálunk megteheted, támogatni fogunk, ha te is támogatsz minket azzal, hogy bízhatunk benned.

Mi várhatsz tőlünk?

  • támogató vezetést, azaz nem a hibákat keressük, hanem azt amivel támogathatunk téged
  • versenyképes fizetést - azaz bejelentett 8 órás állás korrekt fizetési sáv ( de személyesen pontosítjuk)
  • családbarát hangulat jóban is vagyunk, jó is a csapat, és mindenkinek van családja, szóval ismerjük a helyzetet
  • szép, tágas és modern irodai környezet
  • változatos ügyfélkör segítő és összetartó csapat
  • egyedi munkakörnyezet
  • digitális adminisztrációs rendszer , azaz felhő alapú szoftverek
  • Egyedi juttatási csomagok az igényeid alapján

AMIT MI VÁRUNK EL TŐLED

  • könyvelői tapasztalat
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • érzék/ nyitottság / gyakorlat számítógépes programok használatában mivel a munka javarésze online programokkal történik, és az ügyfélkapun persze, ezért nélkülözhetetlen, hogy jól kezeld a számítógépet
  • pontosság precizitás
  • IMA program ismerete előny, de nem feltétel

Jelentkezés itt az oldalon, a lenti gombra kattintva.

You must be logged in to to apply to this job.

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume