Senior beszerzési vezető

Megbízható munkatársak

Székesfehérvár, Hungary

Teljes munkaidő

Mar 31

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Vérbeli beszerzőt keres Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata.

Régóta dolgozol beszerzőként? Továbblépnél? Lehetőséget keresel, hogy továbbfejlődj, jobb pozícióból tárgyalhass? ÉS szinte bármit megengedhess magadnak? Akkor téged vár ez az állás!!

Családi vállalkozásunk  több évtizedes múlttal, multinacionális beszállítói háttérrel  keresi b eszerzési csapatának és beszerzési folyamatainak élére  vállalati beszerzésekért felelős nagy beszerzési tapasztalattal rendelkező új kollégáját.

Kit keresünk?

  • Vérbeli tárgyalót
  • Bármiből képes vagy alkudni
  • Ha barátokról vagy családról van szó előtör belőled a szeretet
  • Ha viszont  céges ártárgyalásról van szó hidegvérű gyilkossá válsz
  • Ha árról van szó az a mondásod, hogy “mindig van lejjebb”

Alapvető feladataid lesznek

  • beszerzési stratégia fejlesztése, új lehetőségek kialakítása
  • stratégiai beszerzőként rajta tartod a szemed az új termékeken, szerződési feltételeken ( irányítás, kapcsolattartás cégen belül és kívül)
  • bármi megszerzése és lealkudása elképesztő módon
  • beszerzési folyamatok felülvizsgálata
  • ártárgyalások levezetése magyarul és angolul
  • mindezt egy szabályozott piacon, sok megkötés mellett, állandó partnerekkel
  • és közben beszerzői csapatodat motiválod, irányítod, ellenőrzöd, és napról napra dolgozol azon, hogy hatékonyabban, lelkesebben dolgozhassanak (kb. 10 fős csapat irányítása).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • képes vagy észrevenni olyan lehetőségeket, amik sikeresebbé teszik az üzleti folyamatainkat;
  • becsületes és megingathatatlan vagy, csak a cég érdekeit nézed;
  • túl vagy már sok nehéz tárgyaláson, amiken sikereket értél el;
  • beszerzési vezetőként minimum 5-10 év vezetői és szakmai tapasztalatra tettél már szert;
  • tárgyalóképes, business angol nyelvtudással rendelkezel és gyakorlatod van angol nyelvű üzleti tárgyalások önálló lefolytatásában.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nagy előny, ha a fenti feladatokat és elvárásokat korábban már egy kereskedelmi cégnél, salesesekkel együtt dolgozva teljesítetted.

Mit adunk cserébe?

  • muníciót, kardot, puskát, tőkét, csapatot, pozíciót,
  • neked céges autót, telefont, kiemelt pénzt és juttatásokat

Részletesebben

  • kiemelt juttatási csomagot
  • próbaidő után vállalati autót,
  • önálló, kreatív munkakört,
  • stabil, biztos háttérrel rendelkező nagyvállalati környezetet,
  • home office lehetőséget (heti 1-2 nap).

Cégünkről:

 Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata vagyunk,  A vállalat 100%-ban magyar tulajdonú, melyet családias, munkavállaló központú légkör, elérhető, segítőkész vezetés jellemez. Tagja lehetsz egy összetartó, szakértő csapatnak, akikkel együtt fejlesztheted az üzletágat, alakíthatod ki a közös céljaitokat és a termékek fejlesztésében is közreműködhetsz. Hoszünk benne, hogy minden munkatársunk napi munkájának, így a tiednek is -  célt ad, hogy szaktudásoddal segítséget nyújthatsz a hazai és  külföldi mezőgazdaság szereplőinek!

Mint minden dolgozónknak így neked is biztosítani fogjuk  vállalatunk további extra kedvezményeit mint például:

  • Sportrendezvények
  • dolgozói kedvezmények
  • Dolgozói bankszámla vezetés
  • Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  • Nyaralási lehetőség
  • Egészségmegőrzés
  • Alapítványi segítség
  • Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár, és Home ofice

  1. Jelentkezel fényképes önéletrajzzal itt
  2. Mi pár napon belül vissza hívunk, és megszervezünk egy rövid online bemutatkozást
  3. Ha ez jól sikerül megszervezünk egy személyes találkozót
  4. Ha ott is mindenben megegyezünk, akkor indul a közös munka

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume