Sales Controller

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Pénzügy, könyvelés

Aug 29

Kontroller vagy? Imádod, ha tervezéssel, elemzéssel, a számok kiértékelésével és riportok készítésével telik a munkaidőd?

Akkor olvass tovább, mert ez az álláshirdetés neked szól!

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Értékesítési tervek, előrejelzések készítése
  • Az értékesítéshez, illetve fedezethez kapcsolódó tervek és eredmények, illetve megrendelési tények elemzése
  • Rendszeres adatgyűjtési és szintetizálási, elemzési feladatok - területek, régiók teljesítésének értékelése
  • Értékesítéshez kapcsolódó kontrolling folyamatok fejlesztése
  • Saleforce adatbázis kezelése, karbantartása
  • Értékesítési eredményekről prezentációk készítése kiváló minőségben, magas szakmai színvonalon, önállóan - angol nyelven is

Elvárásaink:

  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat a kontrolling területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Szeresd a számok világát és legyen egy elemzői szemléleted!
  • Magas szinten érts az Excelhez, tudd használni a bonyolultabb függvényeket is!
  • Legyél igényes a munkádra – például egy szép és precíz prezentáció elkészítésében!
  • Óriási előny, ha esetleg már szereztél tapasztalatot HR-es cégnél, vagy HR szolgáltatások területén

Amit mi tudunk neked nyújtani:

  • Korrekt bért munkádért cserébe
  • Jókedvű, segítőkész, összetartó csapatot
  • Teret biztosítunk ahhoz, hogy megvalósítsd a folyamatfejlesztési ötleteidet
  • Hibrid munkavégzést (lehetőség otthoni munkavégzésre)
  • Stabil, piacvezető céges hátteret

Ha a fent leírtakban magadra ismertél, vagy sikerült felkeltenünk a figyelmed, kérlek küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot a 01736@hr.jobmarketing.hu e-mail címre és mi néhány napon belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz