Szerelésvezető (épületgépészet)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Építőipar, ingatlan

Aug 30

Épületgépészeti kivitelező cégünkhöz Szerelésvezetőt keresünk!

Keressük korrekt, megbízható, de szakmailag tapasztalt szerelésvezetőnket, aki nem riad meg attól, ha egyszerre több dologra kell figyelnie. Nem riad meg attól, ha külső helyszínen le kell vezényelnie a szerelési munkálatokat, vezetnie kell az e-naplót, esetleg még közben a megrendelővel is kapcsolatot kell tartania.

Fő feladatok:

  • A külső helyszíni szerelések, telepítések koordinálása, megszervezése
  • A szerelés, a szerelői csapat irányítása, ellenőrzése, illetve az esetleges alvállalkozók ellenőrzése
  • A szükséges anyagrendelési feladatok ellátása
  • E-napló naprakész vezetése

Elvárásaink:

  • Legalább technikusi végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat az épületgépészet területén
  • Releváns szerelésvezetői tapasztalat
  • Proaktív, energikus, magabiztos és felelősségteljes személyiség

Amit mi tudunk kínálni:

  • Korrekt, kiszámítható fizetést
  • Év végi bónuszt
  • Céges autót, céges telefont
  • Stabil, magyar, növekvő céget

Ez egy jó lehetőség, jelentkezz most, mert a jó állásokat hamar be szokták tölteni!

Ha szimpatikus számodra az állás és a leírtak, szívesen megismernéd a céget, akkor küldj nekünk egy fényképes szakmai önéletrajzot a 01717@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz