HR koordinátor (Relokációs területre)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Aug 30

Az a fajta személyiség vagy, aki jön-megy és ügyet intéz? Akit ha kiküldenek elintézni valamit, akkor meg is oldja? Aki előtt nincs lehetetlen és nem adja fel? Aki nem feltétlenül ülne egy íróasztal mögött egész nap? Foglalkoztál már esetleg külföldi munkavállalókkal? Akkor jelentkezz, mert lehet, hogy téged keresünk!

Hogy kit keresünk? Aki úgy gondolkodik, hogy:

  • Új szálláshelyet kell találni, hogy az érkező munkavállalók tudjanak hol aludni, mert addig nem tudnak munkába állni? - Semmi gond, keresünk szálláshelyet.
  • El kell menni az idegen rendészethez? - 10:00-re foglalok időpontot és elintézünk mindent, hogy mihamarabb munkába állhassanak a jelöltjeink.
  • Magadra ismertél? Szuper, akkor jelentkezz!

Milyen feladatokkal telne el a munkaidőd?

  • Az ügyfeleknél felmerülő létszámigények teljesítésének biztosítása EU-n kívüli országokból
  • A külföldi munkavállalók magyarországi munkavégzéséhez szükséges feltételek és hivatalos dokumentumok biztosítása (vízumok, tartózkodási engedélyek, szállítás, szállásoltatás)
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel és társosztályokkal
  • Relokációs asszisztensek munkájának koordinálása

Mi az, amit elvárnánk tőled?

  • 1-2 év hasonló területen, hasonló munkakörben szerzett tapasztalatot
  • Aktív angol nyelvtudást (különösen írásban)
  • Megoldás fókuszú, pörgős, energikus személyiséget

Ami nagy előnyt jelentene a jelentkezésnél:

  • Enter Hungary Platform ismerete
  • Munkaügyi adminisztráció ismerete, a be és kilépési folyamatok ismerete
  • Bérügyintézői végzettség, vagy tapasztalat

Mit tudunk kínálni munkádért cserébe?

  • Ejha, pont most néztük :) még a mostani helyzetben is elég klassz fizetést
  • Rugalmas munkavégzést
  • Jókedvű és támogató csapatot
  • Stabil céges hátteret

Ha sikerült felkeltenünk a figyelmed, akkor jelentkezz és mi azonnal felvesszük veled a kapcsolatot, hogy minél előbb munkába állhass majd nálunk!

Jelentkezz a 01737@hr.jobmarketing.hu e-mail címen fényképes önéletrajz csatolásával!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz