Kirendeltségvezető (Székesfehérvár)

Megbízható munkatársak

Székesfehérvár, Fejér, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Aug 31

Munkaerő kölcsönzéssel foglalkozó fehérvári irodánk élére keressük vezetőnket!

Rendelkezel munkaügyi, vagy munkaerő kölcsönzési területen vezetői tapasztalattal? Érzed magadban az ambíciót és a szakértelmet ahhoz, hogy egy teljes iroda vezetését rád bízzuk? Ha igen, akkor mindenképpen jelentkezz!

Milyen főbb feladatok várnak rád nálunk?

  • A székesfehérvári kirendeltség meglévő és új ügyfeleivel történő rendszeres egyeztetések lebonyolítása telefonon, e-mailben, igény szerint személyesen
  • Az iroda operatív folyamatainak tervezése, fejlesztése, hatékony erőforrás felosztása
  • Árajánlatok és keretszerződések elkészítése
  • Stratégiai tervezés – részvétel az iroda rövid- és középtávú terveinek elkészítésében
  • Ügyféltől beérkező pozíciókra, a munkakörök pontos meghatározása, részletes leírásának elkészítése, a kiválasztáshoz szükséges tesztek és értékelőlapok biztosítása
  • Havi záráshoz kapcsolódó feladatok szakmai támogatása és felügyelete
  • A belső állomány vonatkozásában felmerülő munkaügyi/bérügyi kérdések, problémák egyeztetésében és kezelésében való aktív részvétel
  • A kirendeltség munkavállalóinak szakmai támogatása, koordinálása és fejlesztése

Elvárásaink leendő vezetőnkkel szemben:

  • Releváns tapasztalat munkaerő-kölcsönzési területen vagy munkaügyi vezetőként
  • Kisebb csapat vezetésben szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek
  • Operatív feladatok ellátására való nyitottság
  • Ügyfél-kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ha angolul is beszélsz, az pedig nagy előnyt jelentene!

Amit mi tudunk kínálni munkádért cserébe:

  • Komplex versenyképes juttatási csomag (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria)
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Magyarország piacvezető HR szolgáltató cége által nyújtott stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség, folyamatos szakmai fejlesztés (belső képzések)

Ha úgy érzed, hogy erős jelölt lehetsz a pozícióra, mindenképpen küldd el nekünk a jelentkezésed fényképes önéletrajz formájában a 01738@hr.jobmarketing.hu e-mail címre, mert már nagyon várunk téged!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz