Fogorvosi implantátum és segédanyag értékesítő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

Egészségügy, gyógyszeripar

Aug 31

Fogászati műszereket, eszközöket, segédeszközöket, implantátumokat és anyagokat forgalmazó partnercégünkhöz keresünk implantátum és fogorvosi segédanyag Értékesítőt!

Főbb feladatok:

  • Magán és állami fogászatoknak történő értékesítés ellátása (főként fogorvosi segédanyagok és implantátumok)
  • Az ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (nagyon fontos)
  • Orvosi műszer, vagy orvosi anyagok értékesítésében szerzett tapasztalat, vagy
  • Fogászatban, fogorvosi rendelőben szerzett szakmai tapasztalat, tehát egy néhány évet fogászati asszisztensként dolgozó is kiváló jelölt lehet számunkra, ha van affinitása az értékesítéshez, jó a kommunikációja és a megjelenése és szeretne előrébb lépni, vagy több pénzt keresni
  • Ami számunkra fontos, hogy olyan jelöltet keresünk, akinek van már valamennyi tapasztalata a fogászat területén, akár dolgozott már fogorvosnál, fogorvos mellett, vagy fogászati eszközökkel, anyagokkal foglalkozó cégnél.
  • Aki úgy érzi, hogy érvényesülni tudna a munkakörben, de a fent felsoroltakkal nem rendelkezik, az is jelentkezzen, mert lehet, hogy egy betanítást követően helyt tudna állni, ha meg van a kellő alázat, hozzáállás és kommunikációs képessége hozzá.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (erős alapbér + jutalék)
  • Gyönyörű, hatodik kerületi iroda
  • Nemzetközi környezet
  • Jó csapat, korrekt vezetőséggel

Érdeklődni és jelentkezni a 01700@hr.jobmarketing.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajz megküldésével!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz