Senior Könyvelő (14.kerület)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Pénzügy, könyvelés

Sep 1

Szakmailag felkészült, jó hangulatú csapatunk utolsó tagját keressük egy megbízható, kedves, de szakmailag erős Senior Könyvelő személyében!

Már tapasztalt könyvelőnek tartod magad? 14.kerületi irodánk is ideális lenne számodra a bejárás szempontjából? Akkor kérlek jelentkezz, mert így könnyen lehet, hogy egymást keressük!

Főbb feladatok:

  • Dedikált cégek teljes körű könyvelése
  • Bank, szállítói, vegyes bizonylatok könyvelése
  • Bevallások elkészítése, nyomon követése
  • Havi zárás elkészítése, adókalkulációval együtt
  • Nyilvántartások vezetése és ellenőrzése
  • Egyéb pénzügyi feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több, mint 5 éves releváns szakmai tapasztalat könyvelési területen
  • Naprakész pénzügyi, számviteli, adózási ismeretek
  • Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli területen szerzett egyetemi végzettség vagy középfokú szakképzettség
  • Megbízható, precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Az állás betöltéséhez előnyt jelenthet:

  • Erős adózási ismeretek
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Komplex, versenyképes juttatási csomagot (alapbér, cafeteria, teljesítmény alapú éves bónusz, képzési lehetőségek)
  • Stabil céges hátteret
  • Céges laptop és mobiltelefont
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Pozitív, nyitott vállalati légkört

Ha érzed magadban az ambíciót és elegendő szakmaiságot ahhoz, hogy Te legyél a Senior könyvelőnk, akkor mindenképpen küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot a 01741@hr.jobmarketing.hu e-mail címre!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz