Ajánlatkészítő (épületgépészet)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Építőipar, ingatlan

Sep 2

Készítettél már számtalan épületgépészethez kapcsolódó ajánlatot? Nem esel kétségbe, ha eléd raknak egy tervrajzot? Esetleg otthon vagy a léghűtéses projektekben, vagy termékekben? Esetleg még technikus is vagy? Akkor olvass tovább, mert van számodra egy szuper lehetőségünk!

Milyen feladatokat szánunk neked?

  • Főként a léghűtéses tervrajzok alapján kell majd beáraznod a projekteket és készíteni rájuk ajánlatokat, ami fontos számunkra, hiszen a Te munkád nélkül nem lesznek megrendeléseink

Néhány egyéb információ:

  • Egy irodai munkáról van szó, és egy technikusi munkakörről
  • Nem várjuk el, hogy mérnök legyél, de alapvetően ez egy szakmai munka, amely szakértelmet, precizitást és felelősségteljes hozzáállást igényel. Bár tudjuk, hogy nem könnyű jelenleg ilyen embert találni, mi mégis bizakodóak vagyunk!

Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

  • Rendelkezz épületgépészeti tapasztalattal
  • Pontosság, precizitás, műszaki affinitás
  • Technikusi végzettség, vagy középfokú műszaki végzettség (ha ennél nagyobb végzettséggel rendelkezel, mi annak csak örülünk!

Mi az, amit tudunk ajánlani munkádért cserébe?

  • Versenyképes fizetést és két és fél havi bónuszt
  • Céges autót
  • Fejlődési lehetőséget, hosszútávon pedig előrelépési lehetőséget!
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőséget

Első nekifutásra ennyi, ha ismered a területet, dolgoztál már ebben, vagy hasonló munkakörben, akkor úgy is tudod, hogy miről van szó!

Jelentkezz, mert már nagyon várunk téged csapatunkba!

Jelentkezésed küldd el a 01716@hr.jobmarketing.hu e-mail címre és csatolj egy fényképes szakmai életrajzot is!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz