Készletkezelő (irodai-adminisztráció)

Megbízható munkatársak

Alsónémedi, Pest, Hungary

Teljes munkaidő

Adminisztrációs, irodai

Sep 14

Szereted ha mindennek meg van a helye, ráadásul még azt is szereted naprakészen látni, hogy miből mennyi van? Bírod a raktárakat, de inkább mégis irodai munkára vágysz, vagy már pakoltál eleget? Akkor kösd össze a kellemest a hasznossal és jelentkezz!

Alsónémedin található raktárunkba keressük talpraesett és precíz munkatársunkat, akinek nem okoz gondot nyilvántartania a raktári készleteket! Nem kell emelned és pakolnod, hiszen a fő feladatot a raktári áruk beérkezésénél, kiszállításánál a készlet adminisztrációja és nyilvántartása lesz, tehát röviden Te leszel az, aki mindig pontosan tudja, hogy miből mennyi áll rendelkezésre a raktárban! Ha úgy véled, hogy ez sima ügy, akkor mindenképpen jelentkezz! A pakolást és a fizikai részét a feladatoknak a raktáros munkatársak végzik majd el.

Fő feladatok:

  • Árukészlet monitorozása a raktárosokkal együttműködve, helykihasználás optimalizálása, leltárban történő részvétel
  • Részvétel az áruk mennyiségi és minőségi bevételezése és kiadása során
  • Árukészlet nyilvántartás naprakész vezetése; árumozgások pontos adminisztrációja
  • Kiszállítás koordinációja: minden tartozék, részegység, alkatrész adott projekthez rendelve felkerüljön a teherautóra a kért sorrendben
  • Esetenként a kisebb, sürgős csomagok átvétele, az ehhez kapcsolódó anyagbeszerzési feladatok ellátása (tehát előfordulhat, hogy be kell ülni az autóba és gyorsan elugrani egy termékért Budapestre)
  • Szállítólevelek elllenőrzése
  • Esetleges visszáruk kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány kellő vezetési rutinnal
  • Saját gépjármű
  • Pontosság, precizitás
  • Felelősségteljes és megbízható személyiség

Óriási előnyt jelentene, ha:

  • Rendelkeznél műszaki területen szerzett tapasztalattal (akár csak raktárosként)
  • Ismernéd a Kulcs-Soft programot
  • Raktárlogisztikában lenne tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • Mini iroda a raktáron belül
  • Versenyképes fizetés
  • Negyedéves bónusz
  • 08:00-16:30-ig tartó munkavégzés Hétfőtől péntekig (se hétvége, se túlóra, nekünk is van családunk)
  • Azonnali kezdés

Jelentkezz gyorsan, mert már nagyon várjuk, hogy csatlakozzon hozzánk a megbízható és felelősségteljes kollégánk, akire rá tudjuk bízni a készleteink nyilvántartását és naprakész vezetését! Úgy örülnénk, ha Te lennél az!

Jelentkezni a 01720@hr.jobmarketing.hu e-mail címen tudsz, fényképes önéletrajz csatolásával!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz