Adminisztrációs munkatárs

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Részleges munkaidő

Apr 13

Erre az állásra már nem tudsz jelentkezni

Sokrétű asszisztensünket keressük 17. kerületi cégünkhöz

El tudod magad képzelni, egy biztonságtechnikai cég nélkülözhetetlen háttérembereként? Aki ismeri a céget, tudja mi hol van, átnézni az ajánlatokat, elmegy a postára, összekészíti a dolgainkat. Na? te ilyen vagy? Ha igen, akkor jó ha tudod, hogy keressük hiányzó irodai asszisztensünket, de nagyon.

Rólunk

Régóta működő biztonságtechnikai cég vagyunk. Egy kis vállalkozásból, néhány ember technika iránti érdeklődéséből nőttük ki magunkat egy komoly, és folyamatosan növekvő biztonsági céggé.

Mi lesz a feladatod?

  • ajánlatok írása, átnézése,
  • postai ügyintézés,
  • általános irodai feladatok,
  • csomagok összekészítése a szerelők számára

Mit várunk el?

  • pontosság,
  • precizitás,
  • középfokú végzettség,
  • irodai tapasztalat,
  • csapatszellem,
  • segítőkészség,
  • a munka szeretete

Helyszín

17 kerület, nyugodt csendes kertvárosi helyszín, egy családi ház

Tehát van kedves egy igazán biztonságos cégnél, egy jó csapatban dolgozni, jó hangulatban a 17 kerületben, napi 4 órában, akkor várunk, ne szalaszd el a lehetőséget. Fizetés 4 órás bejelentéssel 6000 ft-os napi bérrel. ( kb.120.000 Ft)

  1. Elküldöd az önéletrajzodat.
  2. Mi felhívunk 2 napon belül, ha szimpatikusan vagyunk egymásnak, behívunk egy személyes találkozóra.
  3. Ha minden rendben akkor kezdhetsz is.

Gyere és dolgozz egy biztonságos és megbízható helyen, 4 órában, és élvezd amit csinálsz,

A jelentkezéshez be kell jelentkezni

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume