Pénzügyi ügyintéző

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Pénzügy, könyvelés

Sep 16

Stabil, 100%-ban magyar cégcsoportunkhoz Pénzügyi ügyintézőnket keressük hosszútávra, zuglói irodánkba!

Álmodból felkelve is simán válaszolsz a számlákkal kapcsolatos kérdésekre? Nem okoz gondot, ha pontosan, precízen kell dolgoznod? Otthon vagy a számlák kiállításában, kiküldésében és könnyedén nyilvántartod, ellenőrzöd a vevőoldali számlákat? Akkor Téged keresünk! Gyere és csatlakozz jó hangulatú kis csapatunkhoz!

Nézzük is, hogy milyen feladatokban számítanánk rád:

  • Pénzügy-számviteli feladatok ellátása
  • ingatlanokhoz kapcsolódó szállítói számlák ellenőrzése, banki utalása
  • ingatlan bérbeadással kapcsolatos havi vevőszámlák kiállítása
  • vevőszámlák és a szervizelésekhez kapcsolódó számlák kiállítása és határidőben való kiküldése
  • az értékesítési osztály által küldött megrendelések nyomonkövetése, azok pénzügyi részének feldolgozása, a díjbekérők elkészítése
  • havi árbevétel és pénzügyi készletellenőrzés logisztika osztállyal
  • a vevőoldal számlázásának negyedéves ellenőrzése, korrigálása
  • éves könyvvizsgálatban proaktív részvétel és a könyvvizsgálat támogatása

  • Kapcsolattartás, adminisztratív támogatás
  • könyveléssel folyamatos kapcsolattartás, adatszolgáltatás
  • társterületekkel való folyamatos egyeztetés a projektek számlázási előkészítéseiről
  • szükség esetén pénzügyes kolléga helyettesítése és feladatainak ellátása
  • vevőkkel folyószámla egyeztetések, ezekkel kapcsolatos kapcsolattartási feladatok ellátása

Elvárásaink új munkatársunk felé:

  • OKJ pénzügyi és számviteli ügyintézői végzettség és annak aktív használata (elengedhetetlen)
  • MS Office ismeretek (Excel kiemelten)
  • stabil pénzügyi ismeretek (teszteljük)
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat pénzügyi területen
  • elemző szemléletű, pénzügyi összefüggéseket könnyen átlátó
  • a napi pénzügyi-számviteli alapkérdésekben gyakorlott

Ami előnyt jelent:

  • Ha azonnal tudsz kezdeni
  • Bérszámfejtésben, vagy számvitelben szerzett szakmai tapasztalat

Amit mi tudunk nyújtani számodra:

  • Irodánk Budapesten, a Városliget mellett található, kellemes környezetben.
  • Jó munkahelyi légkört és hangulatot, fiatalos csapattal!
  • Klasszikus irodai munkarendben, szabad hétvégékkel és ünnepnapokkal dolgozhatsz.
  • Ha tanulni szeretnél, rugalmasan tudjuk kezelni.
  • Munkádat piackövető bérrel és sikeres üzleti tervteljesítés esetén negyedéves bónusszal honoráljuk.
  • Azonnali kezdéssel is tudunk fogadni!

A fényképes önéletrajzokat a 01709@hr.jobmarketing.hu e-mail címre várjuk!

Ha most jelentkezel, mi 48 órán belül küldünk neked egy e-mailt, vagy megkeresünk telefonon!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz