Cafeteria tanácsadó (HR)

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Nov 2

Otthon vagy a cafeteria világában? Ha valaki szóba hozza a bérek kívüli juttatásokat, Te már mondod is, hogy mit lenne érdemes, vagy melyikkel lehet kedvezőbben járni? Esetleg még nem érzed magad annyira magabiztosnak ezen a területen, de nagyon szívesen beletanulnál? Akkor jelentkezz, mert már nagyon várunk téged!

Milyen feladatok várnak rád csapatunkban?

  • Cafeteria projektek teljes körű kezelése
  • A kezelt juttatások adminisztrációjának nyilvántartásokban történő vezetése
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • Ügyfelekkel történő egyeztetések
  • Esetenként munkavállalók online/offline nyilatkoztatása, tájékoztatása a cafeteria rendszerről

Mit várunk el jelentkezőinktől?

  • Legalább 1 év HR asszisztensi, vagy HR munkaügyi tapasztalatot, vagy a cafeteria/béren kívüli juttatásokkal szerzett szakmai tapasztalatot
  • Pontosságot, precizitást, valamint, hogy légy ügyes az adminisztrációban
  • Társalgási szintű angol nyelvtudást
  • Megbízhatóságot, korrektséget, proaktivitást, egyszóval legyél normális

Ami nagy előnyt jelentene, de nem elvárásunk:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Cafeteria ügyintézésben szerzett tapasztalat

Na de mi az, amit mi tudunk kínálni?

  • Betanítást, támogatást, átadjuk neked a szakmát
  • Betekintést a HR minden területébe
  • Jó hangulatú, szuper kis csapatot
  • HOME OFFICE lehetőséget
  • Szakmai képzéseket
  • Hosszútávon előrelépési lehetőséget

Gyere és ismerjük meg egymást! Mi bemutatjuk neked a céget, Te pedig elmondod, hogy mivel foglalkoztál eddig és, hogy miben vagy ügyes!

Küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre és mi már vesszük is fel veled a kapcsolatot!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz