Senior munkaügyi koordinátor

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Nov 2

Senior munkaügyi koordinátort keresünk budapesti irodánkba!

Szeretsz rendszerben gondolkodni? Érdekel a HR világa? Van már tapasztalatod munkaügyi feladatok terén? Szeretnél egy stabil cég, szuper csapatának része lenni? Akkor könnyen lehet, hogy egymást keressük! :)

Főbb feladatok:

  • Riportálás a vezetőség részére
  • Szolgáltatási stratégia alkotás, kitűzött célok megvalósítása
  • Állományi átvételek koordinálása, folyamatok áttekintése és egységesítése
  • Bérszámfejtés teljeskörű előkészítése
  • Juttatásokhoz kapcsolódó szabályzatok kidolgozása, aktualizálása
  • Belső ellenőrzés/audit (folyamatok betartása, ismétlődő ellenőrző riportok bevezetése)
  • Egyéb, ad-hoc projektek koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló feladatkörben szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Precíz, igényes, proaktív, önálló munkavégzés
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Tervezési, szervezési, irányítási képesség, rendszerszemlélet
  • MS Office középhaladó-haladó szintű ismerete (függvények, kimutatások, diagramok)
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR/munkaügyi területen folytatott tanulmányok
  • Munkaerő-kölcsönzésben tapasztalat

Amit nyújtunk számodra:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy támogató környezetben
  • Biztosítunk szakmai képzéseket is
  • Hibrid munkavégzés
  • Mindezt egy komplex juttatási csomag kíséri (alapbér + teljesítmény alapú bónusz + cafeteria)

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor mindenképpen küldd el nekünk önéletrajzodat az allas@megbizhatomunkatarsak.hu email címre. Mi felhívunk a lehető leggyorsabban, és már egyeztetünk is veled!

Reméljük minél hamarabb csapatunk tagjaként tudhatunk téged! :)

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz