Fogorvosi műszer értékesítő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary

Teljes munkaidő

Egészségügy, gyógyszeripar

Nov 2

Fogászati műszereket, eszközöket, segédeszközöket, implantátumokat és anyagokat forgalmazó partnercégünkhöz keresünk Értékesítőt!

Főbb feladatok:

  • Magán és állami fogászatoknak történő értékesítés ellátása (orvosi eszközök, műszerek, implantátumok)
  • Az ehhez kapcsolódó adminisztráció vezetése
  • A műszerek, gépek bemutatása a partnereknek, érdeklődőknek

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (nagyon fontos)
  • Orvosi műszer, vagy orvosi anyagok értékesítésében szerzett tapasztalat, vagy
  • Fogászatban, fogorvosi rendelőben szerzett szakmai tapasztalat, vagy
  • Orvosi eszközök, műszerek javításában, szervizelésében szerzett tapasztalat, vagy
  • Orvosi mérnök végzettség (Biomedical Engineering), vagy Fogorvosi végzettség
  • Ami számunkra fontos, hogy olyan jelöltet keresünk, akinek van már valamennyi tapasztalata az orvosi eszközök, műszerek javításában, használatában, vagy nagyon otthon van a fogorvosi eszközök területén, hiszen az értékesítéshez ismernie kell a fogászati eszközök használatát, előnyeit, hátrányait stb.
  • Aki úgy érzi, hogy érvényesülni tudna a munkakörben, de a fent felsoroltakkal nem rendelkezik, az is jelentkezzen, mert lehet, hogy egy betanítást követően helyt tudna állni, ha meg van a kellő alázat, hozzáállás és kommunikációs képessége hozzá.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés (erős alapbér + jutalék)
  • Gyönyörű, hatodik kerületi iroda
  • Nemzetközi környezet
  • Jó csapat, korrekt vezetőséggel

Érdeklődni és jelentkezni a 01699@hr.jobmarketing.hu e-mail címen lehet fényképes önéletrajz megküldésével!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz