Ukrán projektvezető

Megbízható munkatársak

Szombathely, Vas, Hungary

Teljes munkaidő

HR, munkaügy

Nov 4

Kamatoztasd nálunk az ukrán/orosz nyelvtudásod! Gyere és vegyél részt nálunk HR projektek vezetésében és ha esetleg még nincs tapasztalatod HR területen, akkor nálunk kitanulhatod a "szakmát"! Természetesen részletes betanulási folyamat vár rád az elején, így ha jól beszélsz ukránul, akkor nincs mitől tartanod!

Gyere és csatlakozz Magyarország egyik legnagyobb HR cégéhez és segítsd Te is a munkavállalók beilleszkedését, eligazodását és probléma mentes munkavállalását az országban!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Beérkező partnercégek külföldi munkavállalóinak fogadása szálláson
  • Beérkező partnercégek külföldi munkavállalóinak elkísérése idegenrendészethez, NAVba, folyószámát csináltatni
  • Partnercégek munkavállalóinak elkísérése hivatali ügyek intézésére
  • Onsite fogadóórák tartása a partnercég projektvezetőjével, előre meghatározott helyen
  • Partnerekkel, szállásadókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt.
  • Munkavállalói viber csoportok kezelése, problémák továbbítása megrendelő felé

Mi az, amit elvárunk tőled?

  • Érettségi bizonyítvány
  • Kommunikációs területen vagy értékesítésben, vagy emberekkel foglalkozott területen szerezett tapasztalat
  • Anyanyelvi szintű ukrán nyelvtudás (felsőfok)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány (és merj is Budapesten belül vezetni, ha szükséges!)

Ami nagy előnyt jelentene a jelentkezésnél, de nem elvárás:

  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Tolmács/Fordítói, vagy HR Projektvezetői szakmai tapasztalat

Na de nézzük, hogy mi az, amire nálunk számíthatsz:

  • Stabil cégre és stabil munkahelyre, hiszen Magyarország piacvezető munkaerőkölcsönző cégéről van szó!
  • Korrekt munkáért korrekt fizetés jár, így versenyképes bérezésre is számíthatsz
  • Változatos és izgalmas feladatokra
  • Fejlődési és előre lépési lehetőségre
  • Jókedvű, támogató és szuper jó fej munkatársakra

Mi már tényleg nagyon várunk téged, szóval jelentkezz mihamarabb, hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot!

Jelentkezni az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címen tudsz egy fényképes önéletrajz csatolásával. Kérlek az e-mail tárgya legyen: ukrán projektvezető

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz