Ügyfélszolgálati csoportvezető

Megbízható munkatársak

Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Hungary

Teljes munkaidő

Ügyfélszolgálat

Nov 7

Tapasztalt ügyfélszolgálatos vagy? Nem okozna gondot, sőt élvezet lenne számodra elvezetni egy 10-15 főből álló ügyfélszolgálatot, mint csoportvezető? Akkor jelentkezz és dolgozzunk együtt a ügyfelek elégedettségének növelésében és az ügyfeleink megtartásában!

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • 10-15 fős és folyamatosan bővülő ügyfélszolgálati csoport tevékenységének tervezése, a szükséges létszám és az elvárt szolgáltatási szint biztosítása
  • Telefonos, személyes és írásos ügyintézés a vállalat meglévő- és leendő munkavállalóival (kölcsönzött, diák, stb)
  • Meglévő ügyfélszolgálati csapat bővítése, új kollégák kiválasztása, betanítása, folyamatos erőforrástervezés
  • Kollégák rendszeres mentorálása a napi munkavégzés keretein belül
  • Heti/havi beosztások elkészítése
  • Ügyfél elégedettség növelésére irányuló fejlesztési javaslatok kidolgozása

Mi az, ami szükséges ahhoz, hogy jelentkezni tudj?

  • Min. középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Kisebb csapatok irányításában és munkatársak fejlesztésében szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű használata szóban és írásban (nem tárgyalni kell, de fontos, hogy tudj kommunikálni)
  • Kiváló kommunikációs készség

Ami viszont óriási előnyt jelentene (de nem feltétel):

  • HR szolgáltatónál, vagy HR területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálni tudunk munkádért cserébe:

  • Komplex juttatási csomagot (alapbér, teljesítmény alapú ösztönző, cafeteria, belső képzések)
  • Mobiltelefont, laptopot
  • Nyitott, fiatalos vállalati légkört és jó hangulatot
  • Jól megközelíthető, modern irodát Miskolcon

Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed és szívesen megismernél minket, akkor mindenképpen küldj nekünk egy fényképes szakmai önéletrajzot az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre, mert már nagyon szeretnénk megismerni téged! A tárgy neve legyen: Ügyfélszolgálat

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz