HR rendszer támogató ("key user")

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

Adminisztrációs, irodai

Nov 15

Kezeltél/dolgoztál már ticketing rendszerben? Ismered az olyan hr folyamatokat, hogy hogyan működnek és épülnek fel, mint a munkaügy, vagy a toborzás-kiválasztás? Akkor azt hiszem téged keresünk!

Talpraesett és szuper kedves HR rendszer támogatónkat keressük, aki a meglévő saját HR rendszerünket működtetni tudja, illetve a ticketing rendszer kezelésével segít a hibák megoldásában, kiküszöbölésében és az új funkciók fejlesztésében/bevezetésében.

Természetesen egy részletes betanítási folyamat vár rád, nem dobunk csak úgy be a mély vízbe! Jelentkezz hozzánk és válj a csapatunk tagjává!

Főbb feladatok:

  • Belső HR rendszerek (pl.: toborzás-kiválasztás, beléptetési-kiléptetési folyamatokkal foglalkozó rendszerek) működtetése
  • Rendszer-felhasználók (munkatársak) szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, projektvezetővel, üzemeltetőkkel
  • Felhasználói jogosultságok kezelése, nyilvántartása
  • A rendszerek használatával kapcsolatos tréningek szervezése és megtartása
  • A rendszerrel kapcsolatos tesztek elvégzése, hibák elemzése, visszajelzése a fejlesztőknek
  • Új modulok bevezetésének támogatása

Elvárásaink új munkatársunkkal szemben:

  • Ismerd a HR folyamatokat (toborzás-kiválasztás, munkaügy) és a HR rendszereket
  • Legyen IT affinitásod és alapismereted – jó, ha kezeltél már ticketeket, felhasználói fiókokat
  • Értsd meg a felhasználók igényeit, és komplex szemléletmóddal tudd nekik a legjobb megoldást javasolni
  • Tudd kezelni az igényeket, próbáld kihozni mindenből a lehető legjobbat!
  • Ismerd felhasználó szinten az MS Office-t!
  • Tudj önállóan, felelőségteljesen, kreatívan dolgozni!
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Ami óriási előnyt jelentene:

  • Felsőfokú HR / IT végzettség
  • Ha szereztél már alkalmazástámogató munkakörben tapasztalatot (IT support, vagy Key user pozíciók pl.)
  • Ha van gyakorlatod felhasználói tréningek, oktatások megtartásában, tréning anyagok megírásában

Amit mi tudunk nyújtani neked:

  • Komplex juttatási csomagot
  • Egy szuper jó kedvű és segítőkész csapatot, ahol nem furkáljuk egymást
  • Betekintést a HR minden területébe
  • Előrelépési lehetőséget
  • HIBRID MUNKAVÉGZÉST
  • Izgalmas, felelősségteljes munkakört

Amennyiben szívesen találkoznál velünk, mindenképp küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címre (Az e-mail tárgya legyen: HR rendszer) és mi már hívunk is a részletekkel!

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz