Könyvelő állás a 9 kerületben

Megbízható munkatársak

Budapest, 9 kerület, Hungary

Teljes munkaidő

May 7

This job is no longer accepting applications.

Szeretnél egy igazán családias hangulatú, belvárosi könyvelő irodába dolgozni? Kifejezetten olyan irodát keresel ahol tudják a nevedet, a főnököd mosolyog és örül neked ha meglát? A munkát közös feladatnak tekintitek, nem pedig problémaforrásnak? És mellesleg ügy könyvelsz, mint ahogy a Havasi zongorászik?

Akkor téged keresünk.

Új munkatársunkat keressük 9. kerületi irodánkba.

Mi várhatsz tőlünk?

  • támogató vezetést,
  • versenyképes fizetést - azaz bejelentett 8 órás állás korrekt fizetési sáv
  • családbarát hangulat
  • szép, tágas és modern irodai környezet
  • változatos ügyfélkör segítő és összetartó csapat
  • egyedi munkakörnyezet
  • digitális adminisztrációs rendszer , azaz felhő alapú szoftverek
  • Egyedi juttatási csomagok az igényeid alapján

AMIT MI VÁRUNK EL TŐLED

  • könyvelői tapasztalat
  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • érzék/ nyitottság / gyakorlat számítógépes programok használatában
  • pontosság precizitás

Ki az ideális jelöltünk?

Ha olyan könyvelő vagy, aki mérlegképes, hosszútávra szeretne elhelyezkedni közel mindenhez a belvárosban. Aki szeretne egy kis csapathoz tartozni, akikkel együtt lehet ebédelni, megbeszélni az ügyfelek kisebb- nagyobb dolgait, látni és végig kísérni egy cég fejlődését, sikereit, belelátni sok kis apró és nagyobb vállalkozó terveibe, céljaiba. Szóval ha van kedved ehhez, akkor gyere hozzánk dolgozni.

  1. Elküldöd a jelentkezésedet
  2. Mi felvesszük veled a kapcsolatot 48 órán belül
  3. Készítünk egy interjút
  4. Ha kölcsönös a szimpátia, már nálunk is dolgozol
  5. Hajrá!

Mindenki nagyon várunk!

You must be logged in to to apply to this job.

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume