Senior Java fejlesztőket keresünk Brüsszelbe

Megbízható munkatársak

Brussels-Capital, Belgium

Teljes munkaidő

320-430€ (daily)

Adminisztrációs, irodai

Nov 22

Ha szereted Európát és az Európai Uniót,, jól esne egy kicsit elhagyni az országot, és közben a szakmádban fejlődni, egy EUR-ban kapni az EU-s fizetésedet, akkor ez tetszeni fog. :-)

Az Európai Bizottság DIGIT TM II projektéhez keresünk Senior Java fejlesztőket Brüsszeli munkavégzéshez.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Backend alkalmazások fejlesztése az Európai Bizottságnál.
  • Az alapvető üzleti logika megvalósítása
  • Szerverek és adatbázisok létrehozása
  • Adattárolási megoldások tervezése és kivitelezése.
  • A biztonság és adatvédelem
  • Az alkalmazás optimalizálása a maximális sebesség és méretezhetőség érdekében.
  • API-k tervezése és fejlesztése.
  • Részvétel skálázható szoftverek tervezésében és létrehozásában.
  • Szükség szerint projektek vezetése.

Elvárások:

  • Ezek közül: Java, PHP, Spring boot és/ vagy Hibernate ismerete.
  • Web development tapasztalat
  • Adatbázis, például az Oracle és a MongoDB ismerete.
  • Git vagy az SVN ismerete
  • angol – B1 vagy jobb szint
  • B1 szintű francia nyelv előnyt jelent

Fontos a jó angol, mert egy nemzetközi csapatban kell majd dolgoznod.

További kérdéseidet megbeszéljük miután jelentkeztél.

Fizetés szabadúszóként szerződésre. Hosszútávú projekt, napi díj 320-430 EUR.

Várunk mindenkit szeretettel.

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz