Python fejlesztő

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

IT, fejlesztés, programozás

Nov 23

Vállalatirányítási rendszerek egyedi fejlesztésével, implementálásával foglalkozó cégünkhöz keresünk Python fejlesztőnket/programozónkat! Egyedi, általunk cégekre szabott rendszerekkel dolgozunk! Előfordul remote, de az irodában is jellemző a munkavégzés (Budapest, 14. kerület).

Főbb feladatok:

·        a már meglévő vállalatirányítási rendszerek testreszabása, ügyfél-igényekre szabása

·        új modulok fejlesztése

Szükséges képességek:

·        minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat (Python)

·        angol nyelvtudás

·        nyitottság új technológiák megismerésére

Óriási előny, ha van tapasztalatod:

·        nagyvállalati rendszerekben

·        vállalatirányítási rendszerekben

Mit ajánlunk?

·        versenyképes fizetést

·        pörgős, segítőkész csapatot, ahol fejlődni tudsz

·        esetenként távmunkát

Ha több információt szeretnél tudni, vagy jelentkeznél hozzánk azt az alábbi email címen teheted meg: allas@megbizhatomunkatarsak.hu

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz