Brand & Operation manager

Megbízható munkatársak

Budapest, Hungary Távmunka

Teljes munkaidő

Adminisztrációs, irodai

Jan 19

Hazánk egyik legismertebb és legnagyobb hagyománnyal rendelkező (magyar gyártó és forgalmazó cégről van szó) divatmárkájához keresünk Brand & Operation Managert, Újpesti irodánkba!!

Ez azt jelenti, hogy márkánk egyik kulcsfiguráját keressük, akivel dolgozhatunk tovább együtt love brand márkánk sikerein és céljain!

Milyen szerepkörben és feladatokban számítanánk rád?

Az egyszerűség/átláthatóság kedvéért a Brand és az Operation feladatokat ketté választanánk:

  • Operation Manager feladatkör:
  • A cég napi folyamatainak optimalizálása, nyugodt ügymenet biztosítása
  • Operatív vezetés, javaslattétel a tulajdonosok és az ügyvezető felé
  • A 4 fős csapat vezetése, koordinálása: People management, a bérgyártási terület felügyelete, a kapacitások elosztása és időbeni lekötése
  • Szerződéselőkészítés, ártárgyalás, pénzügyi felügyelet együttműködve a Kereskedelmi vezetővel

  • Brand manageri feladatkör:
  • A márka építése, ismertségének növelése
  • Tartalomgyártás: Fotózások szervezése, grafikai anyagok elkészülésének koordinálása, együttmáködés a grafikussal
  • PR anyagok összeállítása - A sajtóval történő kapcsolattartás
  • Social media csatornák menedzselése - Weboldal tartalmának menedzselése
  • Kollaborációk, céges megkeresések lebonyolítása (kapcs. felvétel, árajánlatok stb.)
  • Esetenként az új termékek fejlesztésében történő részvétel
  • Külföldi megkeresések menedzselése angol nyelven

Elvárásaink, tehát számunkra az ideális jelentkező:

  • Tapasztalt vezető, akinek nem okoz gondot, vagy nehézséget az operatív vezetés, irányítás
  • Fontos, hogy jó legyen people management-ben, hiszen a kialakult jó hangulatot nem szeretnénk elveszíteni
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik Kommunikáció és marketing területen
  • Óriási előnyt jelent, ha mindez a divat/ruhaipar területén, vagy kiskereskedelmi területen van
  • Bátran és gond nélkül beszél angolul
  • Rendelkezik tulajdonosi szemlélettel, önálló, megbízható és proaktív

Amit mi tudunk nyújtani számodra cserébe:

  • Döntési jogkör, szakmai kiteljesedés
  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Szép, igényes újpesti irodát
  • Céges telefont, laptopot (Apple)
  • Hybrid céges autót

Jelentkezz, mert már nagyon várunk a csapatban!

Jelentkezni az allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címen lehetséges, a levél tárgya legyen: Brand Operation

Jelentkezés erre az állásra. Vissza az álláshoz