Support munkatárs

Megbízható munkatársak

Budaörs, Hungary

Teljes munkaidő

May 31

Támogatási munkatársat keresünk budaörsi székhelyű, informatikai fejlesztő céghez.

Szeretsz és tudsz is emberekkel dolgozni? És még az informatikához is értessz kicsit? :-) Akkor gyere hozzánk support és tesztelő munkatársnak.

Keressük csapatunk új tagját, aki segítene az alábbi feladatokban:

  • Ügyfélszolgálatunk üzemeltetése:
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • szükséges teendők felmérése
  • új termékeink tesztelésében segítségnyújtás

Tehát akkor jelentkezz, ha érzed magadban az erőt hogy folyamatosan kommunikálj emberek között, és mellette örömödet leld új szoftvereink termékeink tesztelésében.

Mit fogunk keresni benned?

  • ügyfélszolgálati vagy supportos tapasztalat
  • szuper kommunikációs képesség
  • megoldásorientált gondolkodásmód
  • türelem
  • emberek iránti nyitottság
  • informatikai cégnél szerzett jártasság (előny de nem feltétel)
  • nagy előny ha van szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalatod, ha pedig nincs nyitottságod arra, hogy elsajátítsd a tesztelést
  • precizitás
  • pontosság

Amit tőlünk várhatsz:

  • Stabil, megbízható, 100%-ban magyar tulajdonú cég vagyunk
  • A csapatunk összeszokott, barátságos
  • A jól végzett munkáért cserébe, mi megbecsülést és elismerést biztosítunk számodra
  • Klassz, bejelentett munka
  • Fizetésed precízen meg is érkezik
  • Folyamatosan új, és változatos feladatokat biztosítunk

Ha felmerültek benned kérdések, és többre vagy kíváncsi azt már inkább telefonon mondanánk el. :-)

Jelentkezés: allas@megbizhatomunkatarsak.hu e-mail címen, fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezésed tárgya: "Support munkatárs" legyen.

1. Mi megkapjuk a fényképes önéletrajzodat

2. Amennyiben a leírtaknak megfelelsz, 1-2 napon belül fel is vesszük veled a kapcsolatot

3. Egyeztetünk egy szuper interjút

4. És ha mindkettőnknek szimpatikus amit lát, már kezdhetsz is :-)

Nagyon várunk mindenkit! :-)

You must be logged in to to apply to this job.

Sikeres jelentkezés. Hajrá :-)

Profil

View resume